icon-adjust Neler var?

Saraylı Kız Öğrenci Yurdu

  • Eşsiz Bir Bahçe - Meyve ağaçları, çardak ve dinlenme alanlarının bulunduğu yemyeşil bir bahçemiz var. Sizi uygun vakitlerinizde bu bahçede dinlenirken, eğlenirken görmek bizi de çok mutlu edecektir. Sizin şehrinizde, yörenizde bu tip bahçeleriniz var mıdır bilinmez ama İstanbul koşullarında bizim bahçemiz tasvir edilemez türden bir zenginliktir.

Fitness Spor

Saraylı Kız Öğrenci Yurdu

  • Fitness & Jimnastik Salonumuzda sağlıklı ve dinamik bir yaşam için faydalı olabilecek pek çok ekipmandan tamamen ücretsiz olarak her zaman faydalanabileceksiniz. Masa tenisi, pilates ve pek çok kondisyon ekipmanları ile sağlıklı ve formda bir hayat...

Tam Güvenlik

Saraylı Kız Öğrenci Yurdu

  • Saraylı Kız Öğrenci Yurdu üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Bina ve bahçeden harici olan gayrimenkulümüzde güvenliğinizi dışarıdan koruma ile 24 saat boyunca sağlayacak olan bir görevli ailemiz bulunmaktadır. Çerve 24 saat kamera ile izlenmektedir. Parmak izi ile bina girişi ve kartlı sistem ile daire girişi sistemlerimiz bulunmaktadır.

Internet Telefon

Saraylı Kız Öğrenci Yurdu

  • Kablosuz internet ve dışarıdan erişim imkanı sunan bir telefon sistemimiz mevcuttur. Faturasız bir hayat sizi bekliyor...

Kafeterya

Saraylı Kız Öğrenci Yurdu

  • Kafeterya kısmında dinlenme, sohbet ve sosyal aktivite imkanları sunulmaktadır. Çay kahve makinelerimiz ile demleme çay, kahve, bitki çayları ikramlarımız sohbetlerinize keyif katacaktır. TV izleme imkanı kafeteryamızda da mevcuttur. Dilerseniz DVD filmler de izleyebilirsiniz. Sizin ihtiyaç duyduğunuz ve bizim öncelik sırasına almadığımız bazı detaylar olduğunu düşünürseniz, bizimle paylaşmanız durumunda yerine getirilmesi için çabalıyor olacağız.