Kurum Kültürü

Konforlu Yaşam Alanları

Kız Öğrenci Yurdu

Saraylı

Tarihçemiz

Saraylı Kız Öğrenci Yurdu 1993 yılından günümüze değin faaliyetlerine aralıksız olarak devam eden Karagür Ltd. Şti. yatırımıdır.

İnşaat sektörünün güvenilir isimleri arasında sıralanan Karagür Ltd. sektöründeki teknik birikimlerini ve tecrübelerini Saraylı Kız Öğrenci Yurdu için seferber etmiştir.

Güvenli, sağlam, modern, yüksek konforlu ve neticede "yaşanası" bir ortam tesis edilmiştir. İstanbul'un merkezinde yüksek öğrenim kız öğrencilerine aile ortamı rahatlığını, öğrenci evi mutluluğunu ve lüks, konforlu yaşam imkanlarını sunmaktadır...

Karagür Ltd. Şti.nin Mesajı: Başarılı ticari hayatımızın devamında bir sosyal sorumluluk olarak gördüğümüz SAraylı Kız Öğrenci Yurdu'nu geleceğimiz olan siz yüksek öğrenim öğrencilerinin hizmetine sunmaktan onur duymaktayız.

Bakış Açımız

İstanbul'un "Gerçek İstanbul & Sur İçi" diye bilinen en merkezi lokasyonlarından birisinde olan Saraylı Kız Öğrenci Yurdu'nun işletilmesinde öğrenci yaşam standartlarının yükseltilmesi, aile ortamının tesis edilmesi, öğrenci evi mutluluğunun yaşatılması, öğrenim ve yaşam standartlarının yüksek tutulması için tüm imkanlarımızı seferber etmekteyiz.

Evlatlarımız olarak gördüğümüz siz değerli öğrenci misafirlerimize, kendi evlerinizden sonraki en sıcak mekanı sunmaya devam edeceğiz.

Sorumluluğumuz

İyi bir aile ortamında titizlikle yetiştirilmiş ve İstanbulda yüksek öğrenim hayatına devam edecek olan siz gençler için mutlu ve başarılı olabileceğiniz bu ortamı hizmete açmaktan onurluyuz.

Sizlerin yarınlarda ailenize, sosyal çevrenize, milletimize ve neticede insanlığa faydalı bireyler olarak yetişebilmeniz için alacağınız bu yüksek öğrenim süresince can-ı gönülden hizmetinizde ve destekçiniz olmayı arzuluyoruz.

Yeni yetişecek nesillere de sizlerin el uzatacağınızı biliyoruz.