Kurum Kültürü

Konforlu Yaşam Alanları

Kız Öğrenci Yurdu

Saraylı

4 Kişilik Suit

4 kişilik suit, 2 kişiye 2 oda, (büyük oda)

Diğer dairelerimizden daha geniş ve dört kişi için ideal yaşam standartlarına sahip odalarımız mevcuttur. Yaşam standartlarınızdan, konfor ve rahatınızdan ödün vermeden bu dairelerimizi de tercih edebilirsiniz. Ekonomik bir tercihtir.

Üst düzey konfor ile donatılmış, ailenizin yanında iken yaşadığınız standartlarda bir ev... Bir de öğrenci evi olmasının mutluluk verici yanları... İki odası ve mutfağı, banyosu olan bu dairelerimizi toplamda dört kişi kiralayabilirsiniz; öğrenim hayatınız süresince çok doğru bir karar vermiş olmanın konforunu yaşarsınız.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak, masa ve mutfak mobilyaları, elektrik süpürgesi gibi ev ihtiyaçlarınız kullanımınıza hazır halde sizlere sunulmaktadır. Asansörümüz mevcuttur.

Apartman görevlisi hizmeti alacaksınız. Siparişlerinizi karşılayan, çöplerin alınması vb. ihtiyaçlarınıza yanıt veren görevlilerimiz hizmetinizdedir. Ortak kullanım alanları görevlilerimiz tarafından temizlenecektir. Uygun bir ücret ile dairenize özel temizlik hizmeti de alabilirsiniz.

SU DEPOSU ve FATURASIZ BİR HAYAT!
Hidrofor destekli sıhhi tesisat sistemlerimiz sayesinde su kesintisi olmayan bir hayat sunuyoruz. Bu hayat aynı zamanda faturasız bir hayat!