Kurum Kültürü

Konforlu Yaşam Alanları

Kız Öğrenci Yurdu

Saraylı

3 Kişilik Suit

3 kişilik daire, bir kişiye 1 oda, 2 kişiye 1 oda (büyük oda)

Bazı dairelerimiz fiziki imkanları ile üç arkadaşın yaşam alanı olabilmesi için hayli yeterlidir. Bir nebze de ekonomik olan bu yöntemle dairelerimizi gururla sunuyoruz.

Üst düzey konfor ile donatılmış, ailenizin yanında iken yaşadığınız standartlarda bir ev... Bir de öğrenci evi olmasının mutluluk verici yanları... İki odası ve mutfağı, banyosu olan bu dairelerimizi toplamda üç kişi kiralayabilirsiniz; öğrenim hayatınız süresince çok doğru bir karar vermiş olmanın konforunu yaşarsınız.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak, masa ve mutfak mobilyaları, elektrik süpürgesi gibi ev ihtiyaçlarınız kullanımınıza hazır halde sizlere sunulmaktadır. Asansörümüz mevcuttur.

Apartman görevlisi hizmeti alacaksınız. Siparişlerinizi karşılayan, çöplerin alınması vb. ihtiyaçlarınıza yanıt veren görevlilerimiz hizmetinizdedir. Ortak kullanım alanları görevlilerimiz tarafından temizlenecektir. Uygun bir ücret ile dairenize özel temizlik hizmeti de alabilirsiniz.

SU DEPOSU ve FATURASIZ BİR HAYAT!
Hidrofor destekli sıhhi tesisat sistemlerimiz sayesinde su kesintisi olmayan bir hayat sunuyoruz. Bu hayat aynı zamanda faturasız bir hayat!